Awaryjne Otwieranie Samochodów – Warszawa Bielany

18 lutego 2018

Awaryjne Otwieranie Samochodów – Warszawa Bielany

Nasza firma zajmuje sie otwieraniem samochodów nie powodując żadnych uszkodzeń. Ratujemy klientów z opresji, gdy zgubią kluczyk, zatrzasną go w aucie, czy wówczas, gdy pilot odmówi posłuszeństwa. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna pomoc ślusarska!

Usługi ślusarskie całą dobę

Jesteśmy do dyspozycji klientów całą dobę przez wszystkie dni w roku, ponieważ wiemy, że w sytuacji, gdy nie możemy dostać się do swojego auta czas gra bardzo ważną rolę. Staramy się jak najszybciej przybyć w dowolne miejsce dzielnicy Bielany, by nieść fachową pomoc.

otwieranie samochodów - warszawa

Nasz zespół

Zatrudniamy tylko zaufanych ślusarzy, którzy otwierają drzwi samochodowe przy użyciu bezpiecznych i legalnych sposobów. To specjaliści, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Ratowaliśmy już klientów z najgorszych opresji.

Jak działamy

Jesteśmy do dyspozycji klientów na terenie całych Bielan. Po telefonie staramy się jak najszybciej dotrzeć na miejsce. Następnie prowadzimy wstępne oględziny i przystępujemy do pracy. Posiadamy profesjonalne narzędzia, które umożliwiają nam wykonać pracę szybko oraz bezawaryjnie. Jesteśmy w stanie otworzyć każdą markę samochodu, bez względu na jego wiek czy wyposażenie.

Serdecznie zachęcamy do zapisania sobie naszego numeru telefonu, by w sytuacjach awaryjnych móc jak najszybciej się z nami skontaktować. Otwieramy samochody szybko, bezpiecznie, skutecznie i co najważniejsze w przystępnych cenach!