Awaryjne Otwieranie Samochodów – Warszawa Praga-Północ

19 lutego 2018

Awaryjne Otwieranie Samochodów – Warszawa Praga-Północ

Jesteśmy firmą, która działa na terenie dzielnicy Praga-Północ. Zajmujemy się profesjonalnym otwieraniem aut, do których ich właściciele stracili dostęp. Działamy legalnie, w zgodzie z obowiązującymi przepisami, posiadamy niezbędne licencje.

Oferta dla każdego

Jeśli zatrzasnąłeś kluczyki w aucie, zgubiłeś je lub zamek uległ uszkodzeniu? Nie możesz otworzyć bagażnika, nie masz dostępu do schowka samochodowego lub pojawił się problem z odblokowaniem kierownicy lub skrzyni biegów? Nasza firma specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu aut, bez konieczności uszkodzenia pojazdu a nawet samego zamka.

Jak działamy?

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje nieustannie 24 godziny na dobę. Jeśli utracili Państwo dostęp do swojego auta, zapraszamy do kontaktu o każdej porze dnia i nocy. Standardowo docieramy w dowolne miejsce Pragi-Północ w kilka minut, by móc pomagać naszym klientom w potrzebie.

Profesjonalny sprzęt

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jedną z najważniejszych rzeczy, gwarantującej wykonywanie profesjonalnych usług jest posiadanie odpowiednich narzędzi. Dzięki nim możemy świadczyć usługi na wszystkich rodzajach aut, bez względu na ich wiek czy zaawansowanie technologiczne.

Nasze usługi

Nasi ślusarze to fachowcy, którzy mają na swoim koncie wiele pozytywnie zakończonych zleceń. Dzięki ich doświadczeniu możemy proponować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Otwieranie aut to nasza specjalność! Działamy na terenie dzielnicy Praga-Północ. Serdecznie zapraszamy.