13 stycznia 2018

Pogotowie zamkowe – Warszawa

warszawa pogotowie zamkowe1

Złośliwość rzeczy martwych to fakt, o którym zapewnie nie raz każdy z nas się przekonał. Bardzo często do podobnych sytuacji dołącza zepsuty lub uszkodzony zamek. My mamy na to doskonałą receptę. Prowadzimy profesjonalne pogotowie zamkowe, które jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę przez cały rok! Centrum naszych działań stanowi Warszawa, ale po wcześniejszych ustaleniach przekroczymy granice stolicy, by nieść profesjonalną pomoc ślusarską.

Jako pogotowie zamkowe działamy na terenie Warszawy i okolic

Nasze pogotowie zamkowe to zespół profesjonalistów, którzy od podszewki znają każdy mechanizm zamkowy w najróżniejszych markach samochodów. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego usługi ślusarskie przeprowadzane są możliwie jak najszybciej i nie uszkadzając okolicy zamka.

Posiadamy niezbędne narzędzia, które pozwalają nam na sprawne i bezpieczne przeprowadzanie wszelkich prac. Cechuje nas dyskrecja, dlatego zyskaliśmy duże zaufanie klientów.

Jako pogotowie zamkowe na terenie Warszawy oferujemy:

• awaryjne otwieranie samochodów i innych pojazdów

• awaryjne otwieranie mieszkań i domów

• awaryjne otwieranie sejfów

• otwieranie kłódek, innych zabezpieczeń bez względu na stopień skomplikowania mechanizmu

 

pogotowie zamkowe warszawa10

By nasi klienci mogli spać spokojnie, po wykonanej usłudze otwierania awaryjnego proponujemy natychmiastową wymianę zamków na nowe.

Świadczymy profesjonalne usługi ślusarskie na terenie Warszawy, docierając do klienta o każdej porze dnia i nocy najszybciej, jak to możliwe. Pomagamy w przypadku zepsutych zamków, złamanych czy zgubionych kluczy czy podczas włamań.