Awaryjne Otwieranie Samochodów – Warszawa Ochota

21 lutego 2018

Awaryjne Otwieranie Samochodów – Warszawa Ochota

Zdarzyło Ci się kiedyś zgubić kluczyki od samochodu? A może zatrzasnąłeś je w środku auta, pozostając w sytuacji bez wyjścia w środku miasta lub na totalnym odludziu? Zamek odmówił posłuszeństwa? Przyznajcie się, że w tej chwili choć przez moment pomyśleliście o stłuczeniu szyby i dostaniu do środka. My mamy lepszą propozycję, nieco mniej inwazyjną, bez konieczności niszczenia jakichkolwiek elementów pojazdu.

Awaryjne otwieranie samochodów

Jesteśmy specjalistami od awaryjnego otwierania samochodów. Działamy na terenie także dzielnicy Warszawa Ochota, gdzie niezwykle często kierowcy orientują się w pewnym momencie, że nie mogą dostać się do swojego pojazdu. Potrafimy otworzyć każdy samochód wszystkich marek, bez względu na ich rocznik. Otwieramy także bagażniki, schowki samochodowe, a także potrafimy odblokować kierownicę czy skrzynię biegów.

Bez uszkodzenia samochodu

Otworzymy Twoje auto bez uszkodzenia zamków! Oznacza to, że po wykonaniu naszej usługi nie ma konieczności wymiany elementów na nowe. Działamy szybko i sprawnie, będąc do dyspozycji klientów przez całą dobę przez wszystkie dni w roku! Bez problemu w zaledwie kilkanaście minut możemy zjawić się w dzielnicy Warszawa Ochota, ale obsługujemy także inne dzielnice. Serdecznie zapraszamy!