Awaryjne Otwieranie Samochodów – Warszawa Wawer

18 lutego 2018

Awaryjne Otwieranie Samochodów – Warszawa Wawer

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, o której na co dzień nie myślimy. Kiedy jednak pojawi się sytuacja, gdy zgubimy klucze, zatrzaśniemy je we wnętrzu auta, czy ktoś je ukradnie, okazuje się, że potrzebujemy jak najszybciej profesjonalnej pomocy ślusarskiej. W takich momentach ze swoimi profesjonalnymi usługami przychodzi nasza firma!

Działamy na terenie dzielnicy Wawer, stawiając na fachowość usług oraz pełen profesjonalizm.

otwieranie samochodów - warszawa

Co nas wyróżnia?

Potrafimy skutecznie otworzyć samochód nie uszkadzając przy tym zamka. Wyjmujemy też złamane klucze z zamka. Proponujemy szybkie i skuteczne otwieranie bagażników dachowych i relingów nawet przy utracie kluczy lub zatrzaśnięciu ich w samochodzie. Nie zostawiamy naszych klientów z zepsutym zamkiem, ponieważ wiemy jakie to mogło by być niebezpieczne! Realizujemy naprawę zamków, dorabiamy klucze pod zamek, programujemy na nowo transpondery, zajmujemy się naprawą powłamaniową.

Całodobowe usługi ślusarskie

Jesteśmy firmą, która świadczy swoje usługi ślusarskie przez całą dobę. Zapraszamy klientów, by bez skrępowania dzwonili o każdej porze dnia i nocy jeśli potrzebują natychmiastowej pomocy ślusarskiej. W każdy, nawet świąteczny dzień przyjedziemy w dowolne miejsce dzielnicy Wawer, proponując bezpieczną, dyskretną a przede wszystkim skuteczną pomoc ślusarską. Proponujemy bardzo konkurencyjne ceny! Zapraszamy!